
Dordrecht
Balkon Dordrecht
Balkonrenovatie in Dordrecht waarbij het beton is hersteld en afgewerkt met een waterdichte antislip coating, voor een strak balkon dat jarenlang beschermd blijft.
Bekijk project: Balkon Dordrecht
Dordrecht
Bij een kelderlekkage hoort niet één standaardoplossing. Injecteren, een afdichtingslaag, herstel van de vloer of ingrijpen in de afwatering buiten lossen elk een ander soort lek op. Welke het wordt, volgt uit wat wij vaststellen.
Herkent u dit?
Dan is de scheur of naad niet over de volle diepte gevuld, of is het gebruikte middel niet bestand tegen de druk die erop staat.
Het water is niet gestopt maar omgeleid. Het zoekt de eerstvolgende zwakke plek in dezelfde wand of vloer.
Dan ligt de oorzaak vaak niet in de kelder maar in de afvoer van hemelwater buiten: een verstopte of gebroken afvoer, of bestrating die naar het huis toe loopt.
Dat wijst op een wand of vloer die als geheel water doorlaat, niet op losse lekken. Punt voor punt dichten is dan dweilen.
Onze werkwijze
Stap 1
Waar, wanneer, hoeveel en onder welke omstandigheden. Pas met dat overzicht is te zeggen of het om losse lekken gaat of om een doorlatend vlak.
Stap 2
Grondwaterdruk, hemelwater, een leiding of condens vragen elk een andere oplossing. Zolang dat niet vaststaat, is elke techniek een gok.
Stap 3
Injectie voor een aanwijsbare scheur of naad. Een waterdichte afdichting voor een vlak dat overal doorlaat. Herstel van afvoer of bestrating als het buiten misgaat. Vaak een combinatie daarvan.
Stap 4
Eerst het water stoppen, dan de ondergrond herstellen, dan pas de afwerkende laag. Andersom werkt het niet.
Stap 5
Een oplossing bewijst zich in een natte periode. Wij spreken af waar u naar kijkt en wanneer wij het samen nalopen.
Waarom nu
Elke ronde half werk kost opnieuw voorbereiding: opnieuw leegruimen, opnieuw slopen wat er net op zat, opnieuw wachten tot het droog is.
Een nieuwe laag over een niet-gestopt lek moet er later weer volledig af.
Ondertussen loopt het vocht door in balklagen en aansluitend metselwerk.
Wie de oorzaak eenmaal wegneemt, doet de afwerking daarna nog maar één keer.
Dordrecht
Dordrecht is onze thuisbasis: ons bedrijf staat aan de Donker Duyvisweg, aan de westkant van de stad in het haven- en bedrijvengebied.
Dordrecht is de oudste stad van Holland, en dat zie je terug in bouwlagen die door elkaar heen liggen. Een historische binnenstad met eeuwenoude panden dicht op de havens, en daaromheen forse uitbreidingswijken uit de wederopbouw en de jaren zestig en zeventig. Juist in die naoorlogse wijken staat de bouw waarin betonschade zich het duidelijkst laat zien: portiek- en galerijflats met uitkragende balkonplaten en galerijranden van gewapend beton, gebouwd in een periode waarin de dekking op de wapening dunner werd uitgevoerd dan tegenwoordig gebruikelijk is. In de oude binnenstad gaat het juist zelden om series: daar zijn het losse latei's, dorpels, luifels en balkonnetjes van latere aanbouwen die aandacht vragen, elk pand net weer anders.
Dordrecht ligt op een eiland tussen getijdenrivieren, en een groot deel van de bebouwing staat laag met een hoge grondwaterstand eronder. Kelders, liftputten en parkeerbakken hebben hier daardoor met blijvende waterdruk van buitenaf te maken, niet alleen met een plas na een regenbui — dat vraagt een andere oplossing dan een laagje op de vloer.
Onze standplaats ligt binnen de gemeentegrens; voor een opname in Dordrecht hoeven we geen rivier over.
Uit de praktijk

Dordrecht
Balkonrenovatie in Dordrecht waarbij het beton is hersteld en afgewerkt met een waterdichte antislip coating, voor een strak balkon dat jarenlang beschermd blijft.
Bekijk project: Balkon Dordrecht
Dordrecht
Galerijvloeren in Dordrecht voorzien van een waterdichte antislip coating, waarmee de looppaden veilig beloopbaar zijn en het beton beschermd blijft tegen vocht.
Bekijk project: Galerij Coating Dordrecht
Dordrecht
Een parkeergarage in Dordrecht grondig onder handen genomen met betonherstel, een waterdichte rijdekcoating en frisse belijning voor een veilig en goed berijdbaar dek.
Bekijk project: Parkeergarage Dordrecht
Dordrecht
In Dordrecht een balkon gerenoveerd met betonherstel en een waterdichte antislip coating, waardoor het balkon er weer strak bij ligt en goed beschermd is.
Bekijk project: Balkon renovatie Dordrecht
Dordrecht
In Dordrecht een door betonrot aangetaste latei hersteld: het loszittende beton verwijderd, de wapening tegen corrosie behandeld en de latei zorgvuldig opnieuw opgebouwd.
Bekijk project: Betonrot latei reparatie DordrechtDordrecht
In Dordrecht een balkon gerenoveerd en afgewerkt met een antislip coating: het beton hersteld, de randen waterdicht afgewerkt en het loopvlak voorzien van grip.
Bekijk project: Balkonrenovatie met antislip DordrechtVeelgestelde vragen
Meestal omdat er is afgedekt in plaats van gestopt, of omdat het middel niet paste bij het soort lek. Wij kijken altijd eerst wat er al gedaan is; dat vertelt ons vaak wat het níet is.
Injecteren als het water via een aanwijsbare scheur, naad of doorvoer binnenkomt. Een afdichtingslaag als het hele vlak doorlaat. Zit er zowel een lek als een doorlatende wand, dan pakken wij eerst het lek aan.
Soms. Drainage voert water af dat anders tegen de constructie komt te staan, maar hij lost een lekke naad niet op en hij vraagt onderhoud. Wij zeggen erbij wanneer hij in uw situatie wel of geen verschil maakt.
Pas als het water gestopt is en de constructie voldoende is uitgedroogd. Doet u het eerder, dan zit het vocht ingesloten en komt het door de nieuwe afwerking heen.
Ja. Ons adres is Donker Duyvisweg 285 in Dordrecht; daar staat de werkplaats en daar vertrekken de ploegen 's ochtends vandaan. Voor werk in Dordrecht is de aanrijroute dus zo kort als hij worden kan.
Dat kan goed. Op het Eiland van Dordrecht staat het grondwater hoog en beweegt het mee met de rivier. Een kelder heeft hier vaker te maken met aanhoudende waterdruk van buitenaf dan met incidenteel indringend regenwater. Bij de opname bepalen we daarom eerst waar het water vandaan komt, voordat we een systeem voorstellen.
Ja, we werken zowel voor particuliere eigenaren als voor VvE's. Bij een groter complex nemen we per bouwdeel op wat er aan de hand is, zodat duidelijk is wat er echt mankeert voordat er iets wordt vastgelegd.
Ook actief in
Ook voor u interessant
Contact
Vanaf onze vestiging in Dordrecht is het ongeveer 10 minuten rijden naar Dordrecht.
Vertel kort wat er speelt en voeg eventueel foto's toe. Wij komen langs om de situatie te bekijken en sturen u daarna een heldere offerte.