
Breda
Antislip coating balkon Breda
Een balkon in Breda voorzien van een antislip coating, voor extra grip onder de voeten en een waterdichte laag die het beton beschermt tegen vochtschade.
Bekijk project: Antislip coating balkon Breda
Brabant
De vraag is meestal niet óf het moet, maar wat het thuis betekent. Moet de kelder leeg, hoeveel dagen loopt er iemand door uw huis en wanneer kunt u de ruimte weer gebruiken? Hieronder leest u hoe zo'n klus bij u thuis verloopt.
Herkent u dit?
In veel kelders staat jarenlang spul. Wat er weg moet, hangt af van waar wij werken; dat geven wij bij de opname per deel aan, zodat u niet meer verplaatst dan nodig.
Bij het weghalen van oude lagen en het uithakken van de naad komen stof en geluid vrij. Met afscherming en afzuiging valt dat te beperken, maar het is er wel — en niet gedurende de hele klus.
De meeste kelderklussen zijn een kwestie van dagen, met wachttijd ertussen omdat materiaal moet uitharden. Die wachttijd plannen wij in en zetten wij in de afspraak.
Een kelder die alleen in natte maanden nat wordt, lijkt uitstelbaar. Ondertussen trekt het vocht wel de constructie in en groeit het voorwerk voor later.
Onze werkwijze
Stap 1
U vertelt wat u ziet en wanneer, het liefst met een paar foto's erbij. Daarmee weten wij vooraf al waar wij op moeten letten.
Stap 2
Wij komen kijken en u loopt mee. U hoort ter plekke wat wij zien, wat volgens ons de oorzaak is en wat er moet gebeuren.
Stap 3
U krijgt op papier welke werkzaamheden wij doen, in welke volgorde en hoeveel werkdagen dat kost, met de dagen waarop er alleen gewacht wordt apart benoemd.
Stap 4
U ruimt leeg wat wij hebben aangewezen. Wij schermen af, dekken de looproute af en zorgen dat het stof niet uw hele huis in trekt.
Stap 5
Onze mensen werken de klus af op de afgesproken dagen. U weet per dag wat er staat te gebeuren en wanneer wij er zijn.
Stap 6
Wij ruimen op, lopen het werk met u na en vertellen wanneer u de kelder weer kunt inrichten en wanneer u kunt afwerken.
Waarom nu
Kelderwerk wordt zelden eenvoudiger door te wachten. Wat nu een afdichting is, is over een paar natte seizoenen ook herstel van de ondergrond.
Losgeraakt pleisterwerk en aangetast voegwerk moeten er eerst af voordat er iets nieuws op kan; hoe langer het nat staat, hoe meer dat is.
De spullen die er nu staan, gaan ondertussen stuk.
Een droge kelder is meteen weer bruikbare ruimte — ook als u het huis ooit verkoopt.
Brabant
Brabant is de spreektaalnaam voor Noord-Brabant; deze pagina hoort bij hetzelfde gebied en bij dezelfde ploeg die er vanuit Dordrecht heen rijdt.
Het deel van Brabant waar wij het vaakst komen is de strook langs de A16, de A58 en de A59: Breda, Oosterhout, Roosendaal, Bergen op Zoom, Waalwijk en Tilburg. Dat zijn plaatsen die in de tweede helft van de vorige eeuw sterk zijn gegroeid, met woonwijken vol uitkragende betonnen balkons en open galerijen, en met bedrijventerreinen langs de uitvalswegen. Verder naar het oosten, richting Den Bosch en Eindhoven, staat meer hoogbouw en meer seriematige systeembouw uit diezelfde jaren.
Hoe verder je in dit gebied naar het westen komt, richting de Zeeuwse zeearmen, hoe meer zout er in de lucht meekomt, en zout versnelt het roesten van wapening in beton. Dat weegt mee in de keuze van het reparatiemateriaal en van de afwerking — een systeem dat in Waalwijk prima voldoet, is aan de kust niet vanzelf de beste keuze.
Vanuit Dordrecht is Brabant het gebied direct aan de overkant van het water: de A16 over de Moerdijkbrug is voor ons de gewone weg naar het zuiden.
Uit de praktijk

Breda
Een balkon in Breda voorzien van een antislip coating, voor extra grip onder de voeten en een waterdichte laag die het beton beschermt tegen vochtschade.
Bekijk project: Antislip coating balkon BredaOosterhout
Een balkon in Oosterhout gerenoveerd met betonherstel en een waterdichte antislip coating, zodat het weer strak oogt en jarenlang beschermd blijft tegen vocht.
Bekijk project: Balkon renovatie Oosterhout
Roosendaal
Een balkon in Roosendaal vakkundig gerenoveerd: het beton hersteld en afgewerkt met een waterdichte antislip coating voor een duurzaam en veilig eindresultaat.
Bekijk project: Balkon renovatie Roosendaal
Breda
Betonrot in Breda grondig aangepakt: de aangetaste delen verwijderd, de corroderende wapening behandeld en het beton vakkundig opnieuw opgebouwd en afgewerkt.
Bekijk project: Betonreparatie betonrot Breda
Eindhoven
In Eindhoven een hele straat aan lateien hersteld die door betonrot waren aangetast, inclusief behandeling van de wapeningscorrosie en zorgvuldige opbouw van het beton.
Bekijk project: Betonreparatie van betonrot Eindhoven
Tilburg
Galerijvloeren in Tilburg afgewerkt met een waterdichte antislip coating, voor veilige looppaden en blijvende bescherming van het beton tegen indringend vocht.
Bekijk project: Galerij coating Tilburg
Breda
In Breda een naadloze gietvloer aangebracht met een strakke, egale afwerking, die ruimte en lichtinval optimaal tot hun recht laten komen.
Bekijk project: Gietvloer Breda
Breda
Nog een naadloze gietvloer in Breda, strak en egaal afgewerkt, die de ruimte een eigentijdse en onderhoudsvriendelijke uitstraling geeft.
Bekijk project: Gietvloer Breda
Eindhoven
In Eindhoven 700 m² houten galerijvloer afgewerkt met een naadloze antislip coating, die de houten ondergrond beschermt en bewoners veilig droog laat lopen.
Bekijk project: Houten galerij Eindhoven 700 m² antislipBreda
In Breda een lekkende kimnaad in een kelder afgedicht: de aansluiting tussen vloer en wand geïnjecteerd en waterkerend afgewerkt, zodat het grondwater er niet langer doorheen dringt.
Bekijk project: Kelderafdichting lekke kimnaad BredaEindhoven
In Eindhoven een lekkage door grondwaterdruk verholpen: de lekkende scheuren en naden geïnjecteerd en de wand waterkerend afgewerkt, zodat de ruimte droog blijft.
Bekijk project: Lekkage grondwater Eindhoven
Breda
Een liftput in Breda waterdicht gemaakt door de wanden en vloer te injecteren en af te dichten met een waterkerende coating, zodat de installatie droog en bedrijfszeker blijft.
Bekijk project: Liftput waterdicht maken Breda
's-Hertogenbosch
In 's-Hertogenbosch een totale renovatie uitgevoerd waarbij betonrot en wapeningscorrosie zijn hersteld en het beton volledig opnieuw is opgebouwd en afgewerkt.
Bekijk project: Totale renovatie 's-Hertogenbosch
Den Bosch
Het rijdek van een parkeergarage in Den Bosch waterdicht afgewerkt met een slijtvaste coating, die het onderliggende beton beschermt tegen indringend water en dooizouten.
Bekijk project: Waterdichting parkeergarage Den BoschVeelgestelde vragen
Meestal niet helemaal. Vrij moet zijn wat langs de wanden staat en wat op de vloer ligt waar wij werken. Bij de opname geven wij per deel aan wat er weg moet.
Dat hangt af van de omvang, maar het gaat om dagen en niet om weken. In het voorstel staat het aantal werkdagen, en de wachttijd voor uitharding staat daar los van benoemd.
Ja. De kelder is tijdelijk niet te gebruiken en een deel van de tijd is er geluid en stof, maar de rest van het huis blijft gewoon in gebruik.
Zodra de laatste laag voldoende is uitgehard; die datum noemen wij bij de oplevering. Kasten pal tegen een wand zetten is verstandig om nog even uit te stellen, zodat het achterliggende vocht eruit kan.
In de westelijke en middelste strook — Breda, Oosterhout, Roosendaal, Tilburg en Waalwijk — omdat die vanuit Dordrecht het snelst bereikbaar zijn. Voor Den Bosch en Eindhoven rijden we ook; daar kijken we bij een klein herstel wel even samen of de rit praktisch is.
De schade zelf is dezelfde: vocht bereikt de wapening, het staal gaat roesten en duwt de betondekking eraf. Wat verschilt is de aanleiding. In het rivierengebied rond Dordrecht speelt zetting van een slappe ondergrond een grotere rol, terwijl op de Brabantse zandgrond de bouwperiode en de gekozen detaillering vaker doorslaggevend zijn.
Ook actief in
Ook voor u interessant
Vertel kort wat er speelt en voeg eventueel foto's toe. Wij komen langs om de situatie te bekijken en sturen u daarna een heldere offerte.